Виберіть Ваш пристрій

Обмін або продаж смарт-годин Apple Watch

     Розумний годинник є популярним гаджетом серед користувачів Apple техніки і зараз займає лідируючі позиції у своїй категорії. Apple Watch це стильний годинник з великим функціоналом, якому можуть позаздрити більшість смартфонів.

Зовнішній вигляд

Apple Watch має кілька дизайнів, наприклад:

  • Apple Watch Sport - призначені для активних людей, які займаються спортом або з рухливим способом життя. Вони мають алюмінієвий корпус і ремінець, який виготовлений з гіпоалергенної гуми і випускається в декількох кольорах.
  • Apple Watch Edition - спеціальна збірка компанії, яка включає виготовлення корпусу з дорогоцінних металів. Також є широкий асортимент у виборі ремінця: силіконовий, шкіряний та залізний.
  • Apple Watch Series 1, Series 2 і Series 3 - останні версії смарт-годин від Епл, які відрізняються покращеними характеристиками та функціями.
  • Apple Watch Nike+ - спеціальна версія розумного годинника, випущена за підтримки компанії Найк

загальні характеристики

     Годинник доступний у двох різних розмірах екрану, а саме: 38мм з роздільною здатністю (272х340) і 42мм з роздільною здатністю (312х390). У дисплеї використовується матриця AMOLED, дисплей покритий склом Ion-X, які стійкі до подряпин та сколів. Спеціально для Apple Watch був розроблений процесор S1, що дозволить повністю насолодитися плавним використанням усіх програм та функцій. Внутрішню пам'ять годинник отримав у розмірі 8 ГБ, призначену для музики, фотографій та програм.

Для чого продавати чи обмінювати Apple Watch

     Продажа или обмен Эпл вотч пригодится в том случае, если вы решили обновиться до более новой версии смарт-часов или вам просто они не подошли. Безопасно продать ваши Apple Watch вы сможете прямо на нашем сайте, указав вашу модель, состояние и контактные данные. С вами свяжется наш оператор, который назовет предварительную сумму, после уточнения дополнительной информации и проверки часов нашим сотрудником в магазине (или на Новой Почте, в случае если вы не проживаете в Киеве или Харькове) вы сможете получить эту сумму.

Вместо получения денежной суммы вы можете обменять ваши Эпл Вотч на какое-либо другое устройство. Под обменом подразумевается получение скидки на необходимое вам устройство.

На что можно обменять Apple Watch

     Хорошей альтернативой Apple Watch станут умные часы от компании Samsung, а именно Gear S3. Это усовершенствованная модель своего предшественника S2, которая получила большое количество новых технологий и полный редизайн корпуса. Данный корпус устройства противоударный, влаго- и пылеустойчивый. Удобный интерфейс, благодаря кольцу на часах, которое позволяет выбирать различные настройк, и в зависимости в какую сторону будет сделано движение кольца. Повысилась и производительность, благодаря процессору Exynos 7270 с тактовой частотой в 1 ГГц. При средней нагрузке использования часов, они готовы проработать до 3-4 дней без подзарядки. В настройках интерфейса находится 15 различных дизайнов циферблата, за счет чего вам не надоест один и тот же его вид.

Где лучше продать свои Apple Watch

     Якщо ви все-таки вирішили скористатися даною послугою, то на нашому сайті ви зможете зробити це максимально швидко, якісно та найголовніше – безпечно. Коли ви відвідаєте наш магазин або надішліть нам ваш гаджет, ми розумно його оцінимо і відразу ж надамо вам цю суму.