Виберіть Ваш пристрій

Заповніть інформацію про свій пристрій
Та отримайте гроші вже сьогодні

Apple Watch Series 2

Apple Watch Series 2

Розмір

Стан

Обмін або продаж Apple Watch Series 2

     Магазин BigMag надає можливість обміну та продажу Apple Watch Series 2. Якщо з якоїсь причини ви вирішили продати свій смарт-годинник, то ми готові вам допомогти. Зайшовши на наш сайт, ви зможете подати заявку на продаж вашого пристрою. Також у нашому магазині працює програма обміну вашого уживаного пристрою на новий, найчастіше з вашою доплатою. Ми розуміємо, наскільки складно на сьогоднішній день продати свої девайси і готові допомогти вам у цій справі. За допомогою нашого сервісу весь процес займає від 15 хвилин до декількох днів, а використовуючи дошки оголошень ви можете і не продати його протягом місяця.

Гарантована безпека угоди

     Розмістивши своє оголошення на дошці оголошень, вам доведеться чекати на свого покупця і спілкуватися з кожним з можливих. У нас на сайті ви спілкуватиметеся тільки з нашим консультантом, який затвердить ціну на пристрій і допоможе вам зробити все правильно. Також часто на дошках оголошень трапляються неадекватні покупці або шахраї, які просять віддати їм товар безкоштовно, або зробити величезну знижку. З дошками оголошень зазвичай багато проблем. Особливою з них є зустріч із можливим покупцем, адже ви не можете бути впевнені, що при зустрічі він придбає ваш товар, а час на нього потрібно витратити. Наш сервіс допоможе вам спростити цей процес.

Як працює наша програма

     Для того, щоб продати свій товар за допомогою нашого магазину, вам потрібно зайти на сайт і залишити заявку. Протягом 30 хвилин вам зателефонує наш співробітник, який уточнить стан вашого пристрою та назве вам попередню ціну. Після цього ви відправляєте нам пристрій поштою і якщо все, оскільки ви розповіли, ви отримаєте свої гроші. Якщо під час перевірки вашого пристрою на пошті виявиться дефект, про який ви нам не розповіли, то вам буде названо нову суму, на яку доведеться змінити суму післяплати. Детально про весь процес ви можете дізнатися у нашого консультанта або на нашому сайті.

     До того ж, якщо ви мешкаєте у Києві чи Харкові, то ви можете не відправляти ваш пристрій. Вам просто необхідно прийти в наш магазин і протягом 15 хвилин ваш пристрій буде оцінено та оплачено.

Чому краще продавати Apple Watch Series 2 саме у нас

      Не важливо, чому ви вирішили продати свої Епл Вотч Серії 2, ми в будь-якому випадку готові вам допомогти. Ми оберігаємо вас від зустрічі з шахраями, адже їх зараз дуже багато, особливо стосовно техніки Епл. Процес продажу та обміну в таких містах як Харків та Київ особливо приємний. У цих містах знаходяться наші магазини, прийшовши до яких ви зможете продати свій пристрій приблизно за 15 хвилин. Ми впевнені, що вам дуже сподобається простота цього процесу. Приходьте та продавайте, ми завжди раді нашим клієнтам.