Виберіть Ваш пристрій

Продаж iPhone та його історія

З року в рік компанія Apple радує своїх шанувальників виходом нових інноваційних продуктів. Сьогодні з упевненістю можна сказати, що техніка компанії створює тренд на ринку та має колосальний успіх. У 2007 році Стів Джобс створив справжню революцію у світі смартфонів. Він представив перший iPhone і цим підняв планку персональних цифрових пристроїв на новий рівень. З того часу щороку восени відбувалася подальша еволюція цього пристрою і вже сьогодні ми маємо смартфон, який багато в чому дорівнює повноцінному персональному комп'ютеру. Продаж айфонів в Україні на 2015 рік іде повним ходом, і старі моделі замінюються новими мало не зі швидкістю звуку.

Багато людей, купуючи собі пристрій наступного покоління, відразу після придбання не знають, що робити зі своїм старим телефоном. Одні віддають його своїм дітям, інші кидають у тумбочку, десь глибоко у шафі. Найчастіше старий телефон просто лежить без потреби. Часто люди самі собі кажуть: - «Я продам айфон на ринку», в результаті продаж захлинається в нерентабельних пропозиціях перекупників або банальним браком часу. Деякі не бажають оновлювати собі смартфон просто не маючи можливості. Часто людям доводиться накопичувати на новий пристрій і часом це займає дуже багато часу.

Перед вами приклади як кілька категорій людей по-різному підходять до ситуації зі старим смартфоном. Але що, коли є якась золота середина, для всіх людей без винятку? Рішення, як бути з подальшою реалізацією старого телефону або його обміном. Саме в таких питаннях наш інтернет-магазин і спеціалізується.

Як продати, чи зробити обмін старого iPhone на новий?

  1. Ви робите оцінку пристрою на нашому сайті та залишаєте реквізити

  2. Вам видається унікальний ідентифікаційний номер id.

  3. Ми вам дзвонимо, уточнюються всі супутні питання.

  4. Ви приїжджаєте до нас на діагностику гаджета, а далі на обмін або продаж.

Bigmag надає безпрецедентну можливість продати свій старий iPhone або поміняти його на новішу версію. Все, що потрібно це приїхати до нас і привезти свій телефон. Протягом 20 хвилин наведеться діагностика, кінцева оцінка та сума угоди. Гроші ви зможете отримати одразу ж. Ви навіть можете обміняти бу iPhone на більш нову версію яка можливо теж була у використанні але за ціною дешевше нової. У нас можливий персональний підхід, але зверніть увагу, що чим більший комплект разом з телефоном (коробка, кабель, навушники, зарядне), тим більше грошей ми зможемо за нього дати. Те саме стосується й самого телефону, чим краще він зберігся, тим більшою буде сума винагороди за нього.

Наші переваги:

  1. Угода відбувається протягом 20 хвилин

  2. У вас завжди є вибір, купити, обміняти чи продати

  3. Можна легко обміняти iPhone на нову модель з доплатою

  4. У наявності на вибір є як БУ техніка, так і нова

Ми працюємо щодня і без вихідних. Приймаємо клієнтів із 10.00 до 20.00. Чекаємо на вас, і ваших дзвінків!