Виберіть Ваш пристрій

Заповніть інформацію про свій пристрій
Та отримайте гроші вже сьогодні

MacBook 12

MacBook 12

Рік

Стан

Найтонший і багатофункціональний MacBook 12

     З кожним роком гаджети Apple все тонші і тонкі, потужніший і потужніший. Даний пристрій, не дивлячись на свої розміри, має найпотужніші показники продуктивності та новітніх технологій. Тепер на макбуку стоїть USB Type-C, який замінює роз'єми для стандартного USB, порт для картки пам'яті, роз'єм для заряджання. У той час, як у всіх виробників PC падає рівень продажів, Apple відчуває лише прогресивний рух у цьому плані. Зараз знайти потрібний ноутбук стає не так легко. З кожним роком з'являються нові моделі, а старі виходять із ринку. Якщо ви ще не є власником цього пристрою, то ви можете купити MacBook 12 у нашому магазині.

Продати Макбук 12 простіше чи не так?

      Зараз можна купити чи продати техніку, не виходячи із дому. Для цього просто потрібно зайти на сайт та замовити певний товар. Але зараз таких інтернет-магазинів дуже багато. Деякі з них справді продають якісну продукцію та гарантує її довговічність, але є й інші, які наживаються на покупцях. Звертаючись до таких сайтів, ми наражаємося на великий ризик. Інтернет шахрайство прогресує з кожним днем. Звичайні люди не завжди можуть відрізнити де обман, а де правда. Тому потрапляють у різні погані ситуації. Варіант із реальними покупцями, а не через інтернет, теж іноді призводить до сумного результату. Заниження ціни, заміна апарата та багато іншого може статися в таких випадках.

Як я продам Макбук 12 вам?

     Якщо ви вирішили звернутися до нас за допомогою, то для цього потрібно пройти нескладну процедуру подання заявки. Ви заповнюєте стандартну форму, де вказуєте телефон та ім'я. Потім із вами зв'язується наш фахівець. Якщо ви захочете дізнатися скільки грошей зможете отримати за таку угоду, то сервіс Bigmag має спеціальний механізм підрахунку, який моментально покаже суму продажу.

Чому саме вам продам MacBook 12?

Ми відрізняємося від інших тим, що:

1. Економимо час наших клієнтів. Наші фахівці швидко обслужать вас та видадуть виручку за продаж.

2. Розміщуємо лише достовірну інформацію на сайті.

3. Шанобливо ставимося до своїх клієнтів. Зможете продати MacBook air 12 у затишній та теплій атмосфері.

4. Індивідуально підходимо до кожного, хто до нас звернувся по допомогу.

5. Об'єктивно оцінюємо ваш гаджет і швидко знаходимо правильне рішення. Менеджери Bigmag будуть раді відповісти на всі ваші запитання, проконсультувати у наданні наших послуг.

6. Маємо зрозумілий інтерфейс, який допоможе швидко знайти необхідний пристрій, розрахувати суму угоди, переконатися у нашій діяльності завдяки відгукам інших клієнтів, скласти заяву на продаж.

7. Поважаємо ваш вибір та не маємо жодних претензій у разі проведеної угоди.