Виберіть Ваш пристрій

Заповніть інформацію про свій пристрій
Та отримайте гроші вже сьогодні

MacBook Air

MacBook Air

Діагональ

Стан

MacBook Air: надтонкість, компактність, міцність

Це портативний варіант, який є найтоншим у світі.

Він відмінно допоможе вам впоратися із найважливішими завданнями.

MacBook Air: історія появи

Історія багатофункціонального пристрою починається з конференції, на якій

Стів Джобс представив перший MacBook Air і, звичайно, модель справила на всіх величезне враження.

Спочатку ноутбук значно відрізнявся від моделі останнього покоління.

Це виявлялося у роздільній здатності екрану, в ємності пам'яті, у процесорі тощо.

Але пізніше був представлений оновлений ноутбук, який включив у себе всі найкращі характеристики.

MacBook Air: ціна, купівля та продаж в Україні

Можна з великою впевненістю та однозначно сказати, що якість цього ноутбука, його багатофункціональність та наповнюваність виправдовує його високу ціну!

Порівнюючи ціни в Україні, наприклад, покупка macbook аir у Києві та інших містах, особливої ​​різниці немає. Ціна на macbook аir тримається у всіх містах однаково.

У його покупці допоможе спеціалізований інтернет-магазин «BIG MAG», що знаходиться у Києві.

Він містить електронний каталог, де до кожної моделі додається інформаційна ілюстрація. Завдяки такій наповнюваності інтернет-магазин, кожен без проблем зможе вибрати відповідну для себе модель.

З MacBook Air легко включиться як у роботу, так і в гру, тому що в ньому встановлені різні програми, і всі вони, звичайно, оновлені.

На сайте нашего интернет-магазина вы можете купить MacBook Air 13. Но это не все! Интернет – магазин «BIG MAG» поможет также продать MacBook Air 13,3.

Ведь, конечно же, рано или поздно, у каждого возникает мысль продать MacBook Air, дабы приобрести что-то другое из продукции Apple.

С интернет – магазином «BIG MAG» не понадобиться давать на объявление «продам macbook air 13, macbook air 13 продам по доступной цене».

Ведь в нашем магазине вы сможете заполнить информацию о вашем устройстве и с помощью функции подсчета определить его цену, что значительно лучше и удобней.

Главное, помните, что мы комплексно подходим к решению любого вопроса! Чем лучше состояние макбука, тем больше его цена!

В нашем офисе вы сможете не только продать, но и обменять макбук на другую продукцию Apple.

Працює магазин «BIGMAG» без вихідних у всі дні тижня, тому, ви зможете прийти до нас у будь-який зручний для вас день, і ввічливий персонал із задоволенням обслужить вас, проконсультує та допоможе у будь-яких питаннях.