Виберіть Ваш пристрій

Заповніть інформацію про свій пристрій
Та отримайте гроші вже сьогодні

MacBook Pro (2016-2019)

MacBook Pro (2016-2019)

Діагональ

Стан

Обмін та продаж MacBook Pro (2016)

     MacBook Pro 2016 – це лінійка продуктивних ноутбуків компанії Епл. Ці ноутбуки призначені для роботи з відеомонтажем і можуть забезпечувати достатню потужність для запуску найважчих програм. Але на сьогоднішній день це не найновіша версія цієї лінійки. І в деяких людей виникає бажання продати свій пристрій і купити новий, наприклад MacBook Pro 2017. Для таких випадків наш магазин ввів послугу обміну та продажу вашого "старого" пристрою. Однак, можна обміняти свій пристрій і на модель цього ж року, але з покращеними характеристиками, а якщо у вас її немає, то ви просто можете купити MacBook Pro 2016 в нашому магазині. Що це означає і як це працює, ми зараз вам розповімо.

Як працює наш сервіс

Якщо коротко: ви приносите нам ваш пристрій, ми його оцінюємо і ви отримуєте за нього гроші або змінюєте його на щось нове з вашою або нашою доплатою.

Якщо докладніше, то у вас є два варіанти користування послугою. Перший варіант для тих, хто може прийти до нас у магазини. Вони знаходяться у Харкові та Києві. Ось цей варіант був описаний вище, оскільки весь процес триватиме трохи більше 15 хвилин. А другий варіант для тих у кого немає такої можливості і він трохи довший і складніший. Для початку вам потрібно залишити у нас на сайті заявку на продаж MacBook Pro 2016, після чого протягом півгодини з вами зв'яжеться наш співробітник. З ним ви обговорите всі подробиці. Після цього і відбудеться обмін.

Детальніше про обмін та його причини

     Обмін відбувається лише у наших магазинах, а процедура майже не відрізняється від продажу, тільки замість грошей ви отримаєте новий пристрій.

     Для продажу або обміну MacBook Pro 2016 є чимало причин. Для початку варто пам'ятати про те, що ця не найнова версія лінійки, і основною причиною для продажу цього пристрою є рішення купити останню версію Макбука. Також однією з причин може бути те, що ви зрозуміли, що вам потрібно щось компактніше, або ви не використовуєте всі ресурси цього ноутбука. Іноді виникає бажання змінити ноутбук на планшет. У будь-якому випадку вам допоможе наша програма обміну. При використанні цієї програми ви отримаєте бонуси. Докладніше про них ви можете дізнатися на нашому сайті.

Чому краще продавати свій Макбук Про 2016 саме у нас

     Наш магазин чудово підходить для того, щоб терміново та безпечно продати ваш ноутбук або обміняти його на щось нове. Продавати в нашому магазині дуже вигідно, адже ми заощаджуємо ваш час та пропонуємо вам оптимальну суму за ваш пристрій. Також хочеться сказати, що скориставшись такою послугою в одному з наших магазинів, ви точно не потрапите в руки шахраїв, яких дуже багато на дошках оголошень. Детальна інформація про схему роботи, бонуси та всі наші послуги ви можете дізнатися на нашому сайті.