Виберіть Ваш пристрій

Заповніть інформацію про свій пристрій
Та отримайте гроші вже сьогодні

iPad Air

iPad Air

Стан

Світовий продаж iPad Air

     У теплий осінній місяць жовтень, 2 роки тому світові показали переосмислений iPad. Ним став Apple iPad Air. На 2013 рік це було передове рішення, яке пропонував ринок планшетів. Інженери пішли новою гілкою стилю, і перетворили старий дизайн. Тепер планшет став тоншим, мав дві стерео колонки та повністю оновлену начинку. Він був добре сприйнятий публікою та став продовженням минулого покоління пристроїв. За сукупністю всіх характеристик планшет, особливо це стосується оптимізації, склав грізну конкуренцію над ринком і став проблемою інших виробників. Продати iPad Air хотів кожен офіційний представник, що зумовило величезну популярність. Навіть сьогодні модель не втратила інтересу, хоча на її заміну вийшла друга генерація Air.

Ситуація на ринку сьогодні

     Модель досі цікава. Характеристики планшета не встигли повністю застаріти. Потужності вистачає більшість пропонованих додатків. Завдяки мультимедійним можливостям, модель буде актуальна ще кілька років. Те ж саме стосується і оновлень системи, iPad Air випустили в 2013 році, це означає, що його система iOS буде, оновлюється ще мінімум три роки.

Продам iPad Air чи поміняю, не знаю що краще, підкажіть?

     Багато хто задається цим питанням. Але все залежить тільки від вас та вашої ситуації. Якщо ви вирішили оновити цю модель на новий планшет, найкраще рішення це обмін. Але на ринку такі випадки поодинокі, а магазини зазвичай не пропонують можливості продажу з обміном. Наш магазин Bigmag – виняток. Ви можете принести свій пристрій, його оцінюють і на основі оцінки говорять скільки вам залишається доплатити до нового пристрою. Більше того, у нас можливий варіант обміну використовуваного пристрою на інший, яким теж користувалися, в такому випадку сума доплати буде набагато меншою. Також у нас можна продати пристрій. І вам не потрібно сидіти місяцями на дошці оголошень та чекати, хто вам подзвонить. Процедура продажу займає не більше 20 хвилин, після чого ви одразу отримуєте гроші. У нас все досить просто.

Я iPad Air продам пізніше, а зараз цікавлюся інформацією

     Наш портал пропонує цікаву та зручну функцію оцінки в Online режимі. У вас є пристрій Apple? Відмінно ви можете його оцінити автоматично. Все що потрібно це правильно дотримуватися інструкцій. Вам навіть не потрібно буде дзвонити консультанту, оскільки ціну та головну інформацію ви побачите відразу на екрані. Навіть якщо ви думаєте про обмін, у нас є функція зі зручним лічильником, який автоматично вважає суму доплати. Вам залишається тільки вибрати модель та здійснити довгоочікувану покупку.