Виберіть Ваш пристрій

Заповніть інформацію про свій пристрій
Та отримайте гроші вже сьогодні

iPad Mini

iPad Mini

Модель

Стан

Як продаж iPad mini відкрив ринок компактних планшетів

     Успіх першого iPad, після початку продажів не поставила під сумнів факт, що продукт був потрібен ринку і був йому цікавий. Вже як п'ять років переможна хода планшетних комп'ютерів Apple триває по всьому світу, і тенденції зменшувати темп не спостерігається. Люди прийняли продукт як середню ланку між MacBook та iPhone, а генерація перейшла вже у п'яту версію iPad. Як відомо, фірма Apple не зупиняється на досягнутому стані справ і завжди шукає нові ніші для своїх продуктів. При всіх плюсах 10 дюймового айпада існує один невеликий недолік. Пристрій все ж таки має певні габарити, які не завжди зручні в подорожах. Саме це передбачало появу у майбутньому появи міні моделі.

Початком "міні перемоги" варто рахувати 23 жовтня 2012 року. Саме тоді в Америці iPad Mini був представлений усьому світу. Ще одним фактом появи можна назвати наявність у конкурентів невеликих планшетів. Адже це і зрозуміло перед старшими братами такі пристрої мають ряд переваг:

  1. Маленький розмір та вага
  2. Гаджет можна тримати однією рукою
  3. Планшет зручно носити, може поміститися навіть у кишені піджака
  4. Мобільність, менші споживання батареї за рахунок не такої великої діагоналі екрану

У всіх аспектах перемагає компактність, саме її переслідували інженери розробки міні версії. Інтерес до моделі з'явився відразу, аpple змогла продати iPad mini буквально як гарячі пиріжки. У перші три дні розійшлося близько 3 мільйонів пристроїв, адже це був лише початок. Минуло трохи часу, і молодша модель потрапила в топ продаж, випередивши всі продаж разом взятих планшетів від інших виробників.

Продам ipad mini, з чого почати?

     Як і будь-який цифровий продукт - планшет це певний набір технічних рішень і, якщо можна сказати, певних досягнень. І, звичайно, пристрій з часом він застаріває. Першої міні версії вже три роки, і з того часу модель еволюціонувала солідно. Поліпшився екран, збільшилася потужність, з'явився Touch ID. Багато хто вже зараз думає над заміною свого дідка. Можна часто зустріти заголовки на форумах та дошках оголошень "продам айпад міні", де люди чекають і дуже повільно намагаються продати свій пристрій. Але якщо Ви вирішили обміняти стару модель на нову, то чому б не скористатися нашим магазином? Можливо, наша пропозиція буде цікавіша за середньостатистичний сайт з продажу.  

Хороша пропозиція на вагу золота

     Если нужно продать планшет или обменять его вы точно по адресу. На рынках предлагают цены на уровне запчастей, а на досках объявлений спекулируют мошенники. Магазин Bigmag не относится к таким, вы всегда можете прицениться предварительно на сайте и узнать текущие цены на БУ технику. У нас возможна как продажа бу техники, так и ее обмен на новую. Наши преимущества очевидны:

  1. Процедура продажи или обмена осуществляется в течении 20 минут
  2. Новая техника официальна и имеет свою гарантию
  3. Возможен обмен вашего БУ устройства на БУ устройство с нашего магазина
  4. Работаем без выходных и обедов, мы готовы всегда принимать клиентов
  5. После покупки у нс БУ техники действует гарантия 14 дней

Если вы все еще думаете «кому я свой ipad mini продам?» или «Кому он нужен? », знайте он нужен нам! Вы останетесь довольны нашим сервисом и предложением.