Виберіть Ваш пристрій

Поява та продаж iPad на світовому ринку

     Ринок планшетних комп'ютерів це особиста історія перемоги Стіва Джобса. До анонсу iPad в 2010 році, ця ніша була малоцікавою, практично неораним полем для свіжих ідей і рішень. Дуже багато критиків не вірили в успіх нового творіння і виявились неправими. Планшет від Apple створив ринок та ґрунт, інтерес та визнання багатьох людей по всьому світу. Сьогодні кожен виробник, що поважає себе, має свою лінійку планшетів, але до успіху iPad не один з них та і не наблизився. А все завдяки тому, що закладені в продукт сили та технічні рішення ставлять планшет на інший рівень зручності від використання. Правильно обраний розмір, зручний 10 дюймовий дисплей, використання дорогих матеріалів та максимально оптимізована начинка – все це безкомпромісні плюси планшета.

Обміняти iPad на новий чи залишити собі старий

     Як відомо, компанія Apple оновлює свої пристрої щорічно і планшети не стають винятком. Гаджет з кожним роком стає кращим і потужнішим, його характеристики стають еволюційними, а товщина корпусу зменшується. На сьогоднішній день останньою моделлю є iPad Air 2. У ньому використовується надновий процесор - A8X, з 2 гігабайтами оперативної пам'яті. За таких характеристик товщина складає всього 6.1 міліметрів.

     Стає природним той факт, що такого роду пристрій хоче мати при собі кожен. Але тут починає грати злий жарт ціна пристрою. Компанія Apple відома на весь світ своїм унікальним підходом до техніки та її баченням, тому ціни на її пристрої не малі. З іншого боку, всі знають, пристрої стоять кожного долара, який за неї просять. То як же бути? Купувати новий пристрій за велику суму?

     Відповідь на це питання є у нашому інтернет-магазині Bigmag. Якщо ви хочете продати iPad, який був у вашому користуванні кілька років, це можна зробити у нас. Вам не доведеться бігати по радіо ринку, шукати покупців та витрачати свій дорогоцінний час. На нашому сайті ви в кілька кліків проведете оцінку в онлайн режимі, після чого ми передзвонюємо вам і домовляючись призначаємо зустріч у нас в офісі. Процедура отримання грошей триває не більше 20 хвилин. Це зручно!

Продати айпад або обміняти старий iPad на новий

     Чому б не піти ще одним шляхом? Зробити обмін старого пристрою на новий з певною доплатою. У нашому інтернет-магазині це також можливо. Більше того, ви прямо на сайті зможете підрахувати вартість доплати, оскільки на сайті інтегрований модуль з обміну пристроїв з цінами і моделями. Все, що вам потрібно зробити - це правильно оцінити свій планшет і натиснути кнопку обміну. Надана інформація матиме як нові моделі, так і цифру з сумою доплати.